Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

                     Hayal Concept Hakkında


Faaliyetine 2004 yılında mobilya & içmimarlık hizmeti ile başlayan firmamız,uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurduğu hayalconcept.net online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini TÜRKİYE'nin dört bir tarafındaki müşterilerine ulaştırmaktadır.Ürünlerimiz İnegöl ve Ankaradaki fabrikalardan aracılık ve ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırarak ücretsiz kargomuz ile direk müşterilerimizin evlerine kadar güvenle ulaşmaktadır.
  
En kaliteli ürün,en iyi fiyat garantisinin yanında,kredi kartları ile ödeme seçenekleri,kapıda ödeme,kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçenekleri ile'de  alışverişleri rahat ve zevkli hale getiriyoruz.

Temel prensipleri %100 müşteri memnuniyeti,tüketici haklarına saygı,yüzlerce çeşit;ile istediğiniz ürünleri sorunsuz,güvenli ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Dedemizin 1979 yılında Ankara Sitelerde küçük bir atölyede başlattığı ahşap mobilya imalatını bir kaç sene sonrasında işletmemiz Sinop'a taşımıştır. Babamız Sinop'ta 1982'den 2004 yılına kadar  hem mobilya imalatı hemde parakende mobilyacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir. 2004 yılında Hayal Concept Markasını kurmaya karar verip bölge illere Parakende Mobilya ve Ev Dekorasyonu Mağazaları Açmaya başlanmıştır. Şu anda 2008 yılından beri devam etmekte olan 2500 metrekare Kastamonu Mağazamızda Parakende Mobilya Satışı yapmaya devam etmekteyiz. Son olarak 2017 Yılının Ocak ayında Mobilya E-Ticaret sektörünede başlamış bulunmaktayız.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.