MOBİLYANIZI HEMEN ALIN ; 3 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLAYIN...

Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.

Komodinler yatakların başında yer alan, çekmeceli, fonksiyonel olduğu gibi aynı zamanda dekoratif eşyalardır. Yatak odalarında önemli rol oynayan komodinler çeşitli tarzları ile odanızın dekorasyonunu tamamlarlar. Çekmeceli veya kapaklı olarak tasarlanan bu mobilyaların üzerini süs eşyaları ufak kaktüsler ile donatabilirsiniz, bu sayede daha şık görünüm sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bir lamba ve okuduğunuz kitabı koyarak uyumadan önce kendinize zaman ayırabilirsiniz.

 

Komodin Nedir?

Yatak odalarınızda ve genç odalarında içerisine dilediğiniz eşyaları koyabileceğiniz kullanışlı mobilyalardır. Genelde iç çamaşırı, çorap, pijama veya gecelik, aksesuar, kişisel ürünler koymayı tercih edebilirsiniz. Üzerini ise cep telefonu, gece lambası, sürahi gibi daha kolay ulaşmak istediğiniz eşyaları yerleştirerek kullanabilirsiniz. Genelde iki çekmeceli olan komodinler yatak başında kullanılır.

 

Komodin Ne İşe Yarar?

Komodin, yatak odanızda veya genç odanızda kişisel ihtiyaçlarınızı yerleştirebileceğiniz dolaba göre daha az yer kaplayan bir mobilyadır. Renklerini odanıza uygun seçerek daha dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Odanızın hacmine göre uygun ebatlarda satın alacağınız komodin sizler için daha kullanışlı olacaktır. Hayal Konsept zevklerinize uygun komodinleri ile size fikir verme konusunda yardımcı olacaktır. Hayal Konsept ile bütçenize de uygun komodinleri inceleyebilir, kolayca sipariş edebilirsiniz.

 

Komodin Düzenlemesi Nasıl Yapılmalı?

Komodinler genellikle çekmeceli oldukları için kullanımları rahattır. İçerisine organizer koyarak eşyalarınızı türlerine göre ayırabilirsiniz. Bu hem size ürünlerinize daha kolay ulaşma imkanını verecek hem de daha tertipli bir görünüm sağlayacaktır. Eğer kapaklı bir komodin tercih ettiyseniz ve rafları yoksa ufak askılıklar alarak fularlarınızı veya şallarınızı asabilirsiniz. Odanıza en uygun komodinlere sitemizden bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlım ürünler Hayal Konsept'te!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.