MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK

MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
MİRA COİL ORTOPEDİK YATAK
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Lütfen Fiyat Sorunuz
30
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  

Takım İçeriği

1 Adet 90*190 Mira Coil Ortopedik yataktan oluşmaktadır.  Varyasyon seçeneklerinden kendi ölçünüze uygun yatağı seçebilirsiniz. Yatak yüksekliği 27 cm'dir.

Kumaş Özelliği

Anti Bakteriyel Kimyasal içermeyen kumaş tercih edilmiştir. %100 Pamuk olup delikli  yapısı sayesinde sürekli teneffüs edebilmektedir. Yüksek gramajı ve dokuması sayesinde teninizde yumuşak bir hissiyat olacaktır. Kapitone dikişleri sayesinde daha şık görünüp kumaşın ömrü uzatılmıştır. Ayını zamanda yatağın kumaşı Anti-stress özelliğine sahiptir. 
Yay Özelliği Leggett&Platt tarafından İdaş’a özel üretilen Mira-Coil yay sistemi, uyku sırasında hareket edilse bile vücudun anatomik yapısının sabit kalmasını sağlıyor. Kesintisiz bir uyku için gerekli olan tüm özellikleri tasarımında bulunduran Mira Coil Ortopedik yatak, Nanobionic, Far Infrared teknolojili örme kumaşı ile de vücut ısısını kullanarak vücut enerjisini daima yeniliyor. Enerjinizi artırırken kas ağrılarınızı ve yorgunluğunuzu hafifletiyor.
Sünger Özelliği HYP katmanlı sünger tercih edilmiştir. HYP katmanlı sünger sayesinde vücudunuzun hiçbir noktasında boşluk kalmayarak maksimum düzeyde destek ve uyku kalitesi sunar. HYP katmanlı süngerin özel üretim teknikleri sayesinde yatağınızın ömrü maksimum seviyeye çıkartılıp, deformeler minimum seviyeye indirilmiştir.

Garanti

Ürünümüz 2 yıl boyunca Hayal Konsept Garantisi altındadır. 
Diğer Özellikler
Stok KoduİDAŞ5036
MarkaHayal
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.