Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

İndirimli Ürünler

SMART CARE YATAK
3.979,00 TL
VİSCO DYNAMİC YATAK
6.160,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
SMART CARE YATAK
3.979,00 TL
VİSCO DYNAMİC YATAK
6.160,00 TL
BAMBOO PEDİC YATAK
7.361,00 TL
COMFORT PLUS YATAK
4.950,00 TL
DREAM SENSE YATAK
3.472,00 TL
ERGOWELL YATAK
2.411,00 TL
MULTİ MASTER YATAK
6.548,00 TL
Bu kategoride toplam 7 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Bambu Yatak


Puffy markası, Bambu Yataklar ile mükemmel bir uyku deneyimi sunar. ProPocket 2.1 özel yay sistemi, vücudun farklı bölgelerine destek sağlamaya olanak tanır ve bağımsız çalışabilir. Ekstra kalın teller ile güçlendirilmiş bu yay teknolojisi, yatağın dayanıklılığını arttırır ve konforlu bir yüzey sunar. No-turn teknolojisi ise kullanımını kolaylaştırır. Ultra Fresh teknolojisi, yatakta bakteri ve küf oluşumunu önleyerek uzun yıllar boyunca hijyenik bir uyku deneyimi sunar. Konfor artırıcı uyku pedi ise maksimum basınç dağılımı sağlar ve ekstra rahatlık sunar. Kumaşında kullanılan bambu ağacından elde edilmiş nefes alan, antibakteriyel örgü lifler sayesinde terletmez, koku yapmaz ve ferah bir uyku ortamı sunar. Puffy Bambu Yataklar ile mükemmel bir uyku deneyimi yaşayın.
 

Dream Sense Yatak


Üstün konfor ve destek sunan DHT yay teknolojisi ile üretilmiştir. Bu özel yay sistemi, tek taraflı kullanımlarda bile yatağın formunu koruya kadar yükseklik ve form kaybını önler ve yatağın ömrünü uzatır. Dream Sense Yatak, döndürme gerektirmez, örme kumaşı sayesinde sürekli hava geçirgenliğine sahip olduğu için, terleme veya koku oluşumunu önler. Aynı zamanda, Aloe Vera özü içeren örme kumaşı cildinizi rahatlatıcı özelliğe sahip olduğu için, uyku kalitesini arttırır. Bu yatak, uzun yıllar boyunca mükemmel uyku hijyenini sağlamak için tasarlanmıştır.
 

Visco Dynamic Yatak

Visco Dynamic Yatak, uyku kalitenizi arttırmak ve omurganızın doğal eğrisini korumak için son teknoloji çözümler sunuyor. Dayanıklı DHT yay sistemi, yatağın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kalmasını sağlar. Ayrıca, Visco hafızalı sünger vücudun şeklini alıp basıncı azaltarak kas gelişimini destekler ve ısı değişimlerinde formu bozulmayan teknolojisi sayesinde omurganızın doğal eğrisini korumaya yardımcı olur. No-Turn teknolojisi, yatağı tek taraflı kullanmak için kolaylık sağlar ve Fresche® teknolojisi, alerji riskini ve kötü koku oluşumunu önlemek için ekstra hijyen ve temiz kullanım sunar. 10 yıl yay garantisi ile Visco Dynamic Yatak, rahat ve konforlu uykuya ulaşmanızı sağlar.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.